Oferta skierowana na cel

Pomożemy rozwinąć Twój biznes

Ty wiesz co, my wiemy jak

CEL – tylko to się liczy

Bez zbędnych działań, wielostronicowych raportów, pustych słów i kruczków w umowie – traktujemy naszych partnerów biznesowych w taki sposób, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

W prosty i przejrzysty sposób, każdym wykonanym działaniem zbliżając biznes do celu, który wspólnie opracujemy. Bo to Ty wiesz, co chcesz osiągnąć, a my sprawimy, że to się uda.

Partnerstwo + wspólny cel = SUKCES

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie w wyszukiwarce to nasz sztandarowy produkt. Dlaczego wyszukiwarka jest tak ważna? Bo odpowiada na intencje użytkowników. A my sprawimy, by Twój biznes był widoczny w wynikach wyszukiwania Google i generował wartościowy ruch.

Google ADS

Google to nie tylko bezpłatne wyniki wyszukiwania, które osiągamy dzięki pozycjonowaniu stron. To również reklamy, które odpowiadają na potrzeby Twoich klientów i szybko pozwalają generować ruch. Pomożemy Ci do nich dotrzeć także w ten sposób.

Linkbuilding

Siłą internetu jest hipertekstowość – dzięki linkom możemy czytać internet multilinearnie, podążając wieloma ścieżkami. Ponadto prawidłowo wykonany linkbuilding ma ogromny wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwania.
Zrobimy go za Ciebie.

Content marketing

Content is a King. Treści to najważniejszy element strony www. To od tego, jaki content zawiera Twoja strona internetowa, w dużej mierze zależy jej sukces. A my wiemy, jakie treści sprzedają, a jednocześnie „zbierają” ruch. Zaplanujemy, stworzymy i rozdystrybuujemy.

Analityka danych

By móc osiągnąć cel trzeba wiedzieć, jak go zmierzyć. Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi analitycznych nasi specjaliści dokładnie „prześwietlą” Twoją stronę www, wyznaczą mikrocele, których osiągnięcie zbliży nas do wspólnego sukcesu – głównego ustalonego celu.

Biznes od podstaw

Rozpoczynasz przygodę z biznesem? A może od lat działasz offline? Dzięki naszemu doświadczeniu i eksperckiej wiedzy będziemy wsparciem w Twoim biznesie. Począwszy od budowy strony, przez analizę konkurencji, stworzeniu dedykowanej strategii, na realizacji i analityce kończąc.

Mamy odpowiedzi

Masz pytania?

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dlatego ciężko o przygotowanie cennika. Zadzwoń, porozmawiaj z nami…i zobacz, czy warto.

Oto kilka ważnych punktów, o które najczęściej dostajemy pytania:

  • miesiąc wypowiedzenia liczony od początku miesiąca,
  • umowa na czas nieokreślony,
  • stały budżet ustalony z podziałką na obsługę/content/linkbuilding.

To proste!

  • Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie.
  • Jesteśmy dokładni, rzeczowi, sumienni -> co w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami daje nam przewagę na rynku.
  • Traktujemy współpracę partnersko.
  • TWÓJ CEL TO NASZ CEL. 🙂

Zadzwoń, porozmawiaj, wypytaj o szczegóły – to jedyna droga. Znamy swoje zalety i wiemy, w jaki sposób działamy, dlatego rekomendujemy swoje usługi. Jednak zdajemy sobie sprawę, że w Polsce jest wielu dobrych specjalistów – decyzja należy do Ciebie.

Jest to dla nas podstawa. Wiemy, że możesz być bombardowany ofertami innych agencji SEO z informacją, że wszystko, co robimy, jest źle (mimo że tak nie jest). Na rynku istnieje wiele firm, które walczą o klientów – my tego nie robimy. Zadowolenie klienta wpływa na zaufanie – dlatego, zamiast pozyskiwać co miesiąc nowe strony do prowadzenia działań, dbamy o klientów, którzy są z nami związani. Korzyść obserwujemy w dwóch stronach.

Nie. Jest wiele czynników, które wpływają na ostateczny sukces i zbyt wiele zmiennych, aby jednoznacznie stwierdzić, że zawsze klient jest zadowolony. Jednak po naszej stronie wszystko wykonujemy jak najlepiej potrafimy w budżetach, które zostały ustalone. 

*Sukces w marketingu często odnosi się przy partnerstwie i zaangażowaniu dwóch stron.

Raporty po przepracowanym miesiącu to nieodzowny element naszej pracy. Dostosowane są one pod daną stronę/oczekiwania klienta. Dodatkowo w każdej chwili możesz przedzwonić do nas i porozmawiać na temat efektów/statusu prac. Nie doświadczysz kontaktu ze sprzedawcą, który nie ma pojęcia o projekcie. U nas każdy traktowany jest indywidualnie.

Zadzwoń lub napisz – porozmawiajmy i ustalimy cele. Jak tylko będziemy mogli pomóc to nakreślić strategię i chętnie będziemy ją dla Ciebie realizować.

*Pamiętaj tylko, że pozytywnie się od nas uzależnisz -> może to być szkodliwe – jednak nie dla Twojego biznesu 😉

Napisz do nas i sam się przekonaj o naszej wartości.

Cała polska

Szybki kontakt

Pracujemy zdalnie, nie mamy biura.
Spotkać możemy się w całej Polsce!